Teknoloji

Steam’de Haftanın En Çok Satan Oyunları: İşte Dünya Trendleri

Steam verileri, bu hafta dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların oyun alışkanlıklarını da ortaya koyuyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların bu hafta tercihlerini hangi oyunları kullandığına bir göz atalım.

1. Başkan asla değişmez.

CS:GO aylardır sürdürdüğü liderlik serisine bu hafta da devam ediyor. Yaz aylarında çıkacağı belirtilen Counter-Strike 2 öncesinde oyuncu sayısını artıran oyun, o zamana kadar tahtını bırakacak gibi görünmüyor.

2. Call of Duty: Contemporary Warfare II de yükselişe geçen oyunlardan biri.

Bir önceki haftaya göre 9 basamak yükselerek ikinci sıraya oturmayı başaran Call of Duty: Contemporary Warfare II’nin bu sıçramada oyunun yüzde 45 indirimli olmasında büyük payı var.

3. Rockstar Games’in efsane oyunu Red Dead Redemption 2, bu haftanın sürprizlerinden biri.

2018 yılında piyasaya sürülen oyun, birçok oyuncu ve otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi oyunlar listelerinde yer almaktadır. Red Dead Redemption 2, kusursuz hikayesi, atmosferi ve derinliği ile ‘Bu kadar mı düşündünüz?’ dedirten detaylarıyla ben oyuncuyum diyenlerin kaçırmaması gereken işlerden biri. karakterler.

5. Outlast Trials ise geçen haftaya göre düşüş gösterse de hala listenin ilk beşinde yer alıyor.

Efsanevi korku oyunu serisi Outlast, bu kez arkadaşlarımızla deneyimleyebileceğimiz Outlast Trials ile karşımıza çıkıyor. Şimdi ise geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan oyun şimdiden popülerliği yakalamayı başardı.

Listenin geri kalanı burada.

  • Grand Theft Auto V: Premium Sürüm

  • Tom Clancy’nin Gökkuşağı Altı Kuşatması

  • Büyük Araba Hırsızlığı V

  • Kader 2

  • Sistem Şoku

haberdulkadiroglu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu