Haber

Tahir Akyürek’in KonyaGİAD ve Kamyon Garaj Esnafını Ziyareti

AK Parti Konya Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, vatandaş ve esnaf buluşmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kamyon Garaj esnafı ve Konya Genç İşadamları Derneği’ni ziyaret eden Akyürek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verilecek her maçın Cumhurbaşkanı Ülke Türkiye’ye oy vermek anlamına geldiğini belirtti.

14 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesi seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Konya Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, tır garajı esnafını ziyaret etti.

Tır Garajı esnafıyla istişarelerde bulunan Akyürek, 14 Mayıs sabahı esnafı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı için oy kullanmak üzere sandığa davet etti. Akyürek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verilen her oyun, Öncü Ülke Türkiye’ye oy vermek anlamına geldiğini belirtti.

Kamyon Garajındaki dükkanları gezerek esnafla selamlaşan Akyürek, ardından Konya Genç İş İnsanları Derneği (Konya GİAD) Lideri Gülvezir Korkmaz’ı ziyaret etti.

Konya’nın sürekli gelişen bir şehir olduğunu vurgulayan Akyürek, “Konya’nın sosyal, kültürel, ticari, ekonomik, üretim alanlarında her yönüyle çok farklı bir fotoğrafı var. 2003 yılında organize sanayide 8 bin 600 sigortalı çalışandan bahsedilirken, şu anda 55 bini aştı. Eskiden Büsan bölgesinde 5-6 bin sigortalı çalışan vardı, Aslım Caddesi ve çevresinde yapılan inşaatlarla bu sayı 60 bin civarına çıktı. Sosyal güvenlik kurumunda kadrolu çalışan sayısı 500 bini geçti. Teşekkürler Konya dünyaya açıldı. Bunda iş derneklerimiz ve örgütlerimizin büyük değeri var. Bu nedenle derneğimizin genç ve değerli liderine Konyamıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Şehrimizin kalkınmasına katkı sağlayan tüm iş insanlarımıza ve çalışanlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Akyürek’in çalışmalarına AK Parti Konya İl İdare Kurulu Üyesi Ahmet Fidan ve AK Parti Selçuklu İlçe İdare Meclisi üyeleri eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu