Yaşam

Başkan Erdem’den miniklere ilk gün sürprizi

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet, okul hayatı yeni başlayan 1’inci sınıf öğrencilerinin yanındaydı. Miniklere eğitim hayatlarında başarılar dileyen Önder Fazilet, onlara günün anısına kalem kutusu hediye etti.

Tüm yurtta olduğu gibi Nilüfer’de de yeni eğitim-öğretim yılı heyecanı yaşandı. Özellikle okul hayatına yeni başlayan miniklerin heyecanı doyumsuzdu.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet de ilk ders zilinin çalmasıyla öğrenci ve öğretmenlerin sevincine ortak oldu. Önder Fazilet, okul hayatına yeni başlayan minikleri sınıflarında ziyaret ederek, hayatlarının yeni döneminde başarılar diledi.

Nilüfer Belediyesi Bursa Rotary İlkokulu, Emir-Koop İlkokulu ve Hüsnü Züber İlkokulunu ziyaret eden Lider Fazilet, okul yöneticileriyle sohbet ederek belediye olarak nasıl destek sağlayabileceklerini anlattı. Önder Fazilet de sınıfları gezerek okula başlamanın mutluluğunu yaşayan miniklerle birlikte oldu. Öğrencilere küçük bir sürpriz de yapan Önder Fazilet, öğrencilere içinde okul malzemelerinin bulunduğu kalem kutusu seti hediye etti. Aldıkları ikramdan memnun kalan öğrenciler, Önder Erdem’e teşekkür etti. Önder Fazilet, Hüsnü Züber İlkokulu’nda yeni eğitim-öğretim yılı açılış törenini de izledi.

Nilüfer Belediyesi, bu yıl Nilüfer’de ilkokula başlayan farklı okullardaki yaklaşık 7 bin öğrenciye kalem kutusu seti hediye etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kabatasajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu