Haber

Akşener, miting alanında bir gruba sert sözler söyledi: Evlat, ne yapıyorsun? biraz sus

İyi parti Genel Başkan Meral Akşener, Ankara Mamak’ta seçim uyum merkezinin açılışında konuştu. 14 Mayıs seçimlerinin değerine işaret eden Akşener, CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı seçileceğini kaydetti.

“İYİ PARTİ’NİN GÜNEŞİNE OY VERECEKSİNİZ”

Akşener konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bizden sonra Türkiye’de siyaset değişti. Onun için Recep Bey en çok bana ve arkadaşlarıma iftira atıyor. Unutulmaması gereken bir şey var, biz iki parti olarak sadece iki farklı logo ile seçime gidiyoruz. Sizler adımı görmeyecek ama İyi partinin güneşine oy vereceksiniz.

“SAYIN KILIÇDAROĞLU’YU CUMHURBAŞKANI SEÇECEĞİZ”

Yani rastgele bir partinin logosuyla seçime girmiyoruz. Hiç bu kadar ileri gitmemiştik. 14 Mayıs akşamına kadar ikna ettiğiniz her kardeşinize bunu anlatacaksınız. Bu, parlamenter sistemin tartışılacağı son seçimdir. İyi parti Başa ‘koyacağız ve Sayın Kılıçdaroğlu’nu başkan seçeceğiz. Benim başbakan olmamı istiyorsanız partimizi ön plana çıkaracaksınız.”

AKŞENER’DEN GRUBUNA TEPKİ: BİRAZ BİRAZ

Akşener’in konuşması sırasında dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Açıklamalarına devam ederken, miting alanındaki bir grubun yüksek sesle konuşmasına ve hareketlerine sinirlenen İYİ Parti lideri Akşener, kürsüyü terk ederek grubuna doğru ilerledi. Gelenleri hiddetle uyaran Akşener, “Oğlum ne yapıyorsun? Sus biraz. Bakın hanımlar ezildi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu